Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Кому необхідний дозвіл на працю в Польщі?

21.03.2012

Працевлаштуватись, маючи дозвіл на працю, може іноземець, котрий легально перебуває в Польщі на підставі:

  • візи;
  • процедурних віз, якщо безпосередньо перед видачею цих віз мав право на виконання праці у Польщі;
  • дозвіл на проживання на визначений період з деякими винятками;
  • цілісної візи або іншого документу на перебування, виданого іншими країнами стрефи Шенген;
  • у безвізовому русі, якщо угоди про безвізовий рух передбачують для іноземців можливість виконання праці.

За виконання праці без дозволу іноземець може бути покараним сплатою штрафу до 1000 польських злотих

1Ст. 87 уст. 1 пункту 12 Закону про пропозицію працевлаштування і інституціях ринку праці (Ухвал. З. з 2008 р. Nr 69 поз. 415, з пізн. зм.).

За винятком візи: цілісної транзитної, візи цілісної на перебування або національної, виданої з туристичною метою, приїзду з міркувань гуманітарних, з огляду на інтерес держави або міжнародного обов’язку; візи, виданої з метою участі в розгляді справи про надання притулку, процедурних віз: національної візи на період розгляду справи про продовження візи, національної візи на період розгляду справи надання дозволу на проживання на зазначений термін, національної візи на період розгляду справи надання дозволу на оселення або на перебування резидента довготермінового (ст. 87 Закону про промоцію працевлаштування і інституціях ринку праці (Ухвал. З. з 2008 р. Nr 69 поз. 415, з пізн. зм.).

3Ст. 120 уст. 2 Закону про пропозицію працевлаштування і інституціях ринку праці (Ухвал. З. з 2008 р. Nr 69 поз. 415, з пізн. зм.).

Джерело: Migrancki Portal Wiedzy

Коментарі (0)Переглядів (1045)